TrGG DeSTeK CSS Şablon Javascript Kodlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TrGG DeSTeK CSS Şablon Javascript Kodlar

Css Şablon TrGG KoDLaR Bedava-Sitem Css Kodlar Javascript Kodlar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KAYIT ONAYI SORUNU !

YazarMesaj
anlataşkı
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
anlataşkı

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 150
<b>Paylaşım Gücü</b> Paylaşım Gücü : 450
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 0
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
KAYIT ONAYI SORUNU ! 23wr03r

KAYIT ONAYI SORUNU ! Empty
MesajKonu: KAYIT ONAYI SORUNU !   KAYIT ONAYI SORUNU ! EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 8:12 pm

Selam Arkadaşlar BEn Siteye Üye Olduğumda Sitenin Aktifleştirme Linki Geldi Ancak Uzantısı Şöyleydi:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Evet Bu Lınke Tıklayınca Onaylanmıyor Ve Bunun Icınde Yapılması Gereken 3 Şey Var Bunlardan
Arrow Biri Admin Arkadaşımızın Site PaneLinden Domain Adresi Olarak Kaydettiği BilgiYukle.Co.Cc Adresini [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Olarak Değiştirmesi Ve Bunu Kesinlikle Öneririm Çünkü Köklü Çözüm Olur...
Arrow İkinci Çözüm Biz Üyeler Tarafından Gerçekleştirilecek..Bize Gelen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Linkini Kopalıyoruz Ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kısmını [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] olarak değiştiriyoruz Yandaki Gibi>>> [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Arrow Üçüncü Ve Yine Adminin SorumLuluğuna Giren Bir Çözüm İse Her Gün/Hafta/Ay Ya da Belirli Günlerde Girip Tüm Üyeleri Aktif Etmesi Bunun ICın de
Kullanıcı Yönetimi Ve Gruplar>>Kullanıcı Yönetimi>>Aktif Olmaya Kullanıcılar Sekmesine Gidip Hepsini Seçip Aktifleştirmesi Gerekir Ki Admin Profesyönel Olduğu İçin Bunu Biliyodur.. Bilmeyenler İçinde Anlatmıs OLuyum Dedim...
Evet ARkadaşlar İşte BöyLe Herkese İyi Forumlar
AkLıma qeLmısKen Yazıyım Dedim (:

KAYIT ONAYI SORUNU !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bedava-Sitem Ulaşım Sorunu ÇÖZÜLMÜŞTÜR...!